Peace & Law

to firma stworzona przez prawniczkę hipiskę, która wierzy, że branży prawniczej potrzeba odświeżenia, mniej nadęcia i walki, a więcej negocjacji i polubownego rozwiązywania sporów. Sąd ma być ostatecznością, strony przede wszystkim dążą do ugody. Takiego podejścia do prawa nauczyła mnie praktyka w londyńskiej kancelarii.

Zaoszczędzone pieniądze, czas i energia – czy nie do tego powinniśmy dążyć?

Peace & Law stawia ludzi na pierwszym miejscu.

Dzięki partnerskim relacjom, w przeciwieństwie do reszty świata uważam, że Klienci to najlepszy aspekt prowadzenia biznesu.

Szczerze lubię ludzi i spotkania z nimi łączę z moją silną misją edukacji z prawa. Bardzo ubolewam nad poziomem wiedzy prawnej Polaków, stąd moje inicjatywy edukacyjne, które sprawdzisz tutaj

Prawo jest od tego, żeby Ci służyć.
Ja jestem od tego,
żeby wskazać w jaki sposób.

W Polsce prawo postrzegane jest jako coś, co uprzykrza życie. Chcę zmienić to myślenie. Prawo to Twój przyjaciel. Dobrze zabezpieczone interesy na właściwym etapie zaoszczędzają Twój czas i pieniądze w przyszłości. Właściwa obsługa prawna to nie sprint, to maraton.  

Umowy mają Cię zabezpieczać na czas konfliktu, nie na czas pokoju. Jednocześnie, pisze się je po to, żeby ułatwiać współpracę, a nie zakładać wojnę między stronami. Pro-biznesowe podejście do Klientów to jedno z głównych wartości Peace & Law.

Wiem, że przychodzisz do mnie po rozwiązanie,
a nie na wykład o skomplikowanie brzmiących przepisach.

Ja to rozumiem i tak pracuję. Sprawdź moją ofertę.