Organizuję eventy, prowadzę prelekcje i warsztaty.
Udzielam się na festiwalach i konferencjach.

Sprawdź poniżej, gdzie możemy się spotkać. Zapraszam na moje cykliczne poznańskie meetup’y „Przemycam prawo, czyli biznesy przy piwie.”

Warsztaty na festiwalu ``Kolej na Kobiety``

Będę mieć ogromną przyjemność poprowadzić warsztaty na najbliższej VI edycji Festiwalu „Kolej na kobiety”:
1. „Planujesz otworzyć firmę? Zadbaj o swoje prawa autorskie!”
2. „Prawo mody, czyli jak zabezpieczyć swoją markę.”
Zapraszam z całego serca!

zapisz się!

§4 Jak robić e-commercy.

Kolejne spotkanie mojego autorskiego cyklu edukacyjnego „Przemycam prawo, czyli biznesy przy piwie.” Tym razem na tapetę bierzemy e-commerce, a konkretnie co robić, żeby sklepy zarabiały i oczywiście były legalne 😉

zapisz się!

Prelekcja na Social Media Czwartek!

Zapraszam serdecznie 23 stycznia 2020 na moje wystąpienie na znanym i lubianym Social Media Czwartku w Poznaniu. Temat mojej prezentacji – „Top 7 smaczków w niewiedzy prawnej branży kreatywnej.” Przyjdź i sprawdź swoją wiedzę!

weź udział!

§3 Konsumencie, nie daj się zrobić!

Przemycam prawo w wersji świątecznej! Bardzo przydatny temat w szczególności w gorącym czasie kupowania prezentów. Nie daj się zrobić i poznaj swoje prawa konsumenckie! Wiedza przydatna absolutnie każdemu. Zapraszam!

zapisz się!

Gdańsk, 23-24 listopada 2019

Spotkajmy się na Festiwalu Kobiet Internetu, gdzie będę mieć ogromną przyjemność dzielić się moją wiedzą jako ekspertka prawa autorskiego!

strona festiwalu

§2 Jak robić internety.

Tym razem połączymy świat blogowania, storytellingu i instagrama z wiedzą marketingową specjalisty od Google Ads i Analytics. Ja oczywiście przemycę swoją prawną wiedzę z prawa internetu. Zapraszam!

czytaj więcej

§1 Kreacja marki.

Na pierwszym spotkaniu z cyklu moich edukacyjnych meetup’ów „Przemycam prawo, czyli biznesy przy piwie” wraz z moim wyjątkowym gościem opowiem o kreacji marki. Połączymy świat prawa, z doświadczeniem marketingowo-PRowym. Zapraszam!

czytaj więcej